O nás

PAC Hořovice s.r.o. je výrobcem pekařských a cukrářských výrobků. Výroba probíhá ve třech provozovnách v Hořovicích, Příbrami, Berouně.

Společnost má své základy již v roce 1995, kdy byla získána v rámci privatizačního projektu provozovna v Hořovicích, která byla vyčleněna ze státního podniku Středočeské pekárny a cukrárny Kladno s.p. V rámci optimalizace výrobního procesu byl v roce 1997 k naší společnosti připojen mlýn v Čisté u Rakovníka. V roce 2001 z důvodu rozšíření výrobních kapacit, společnost investovala do koupě průmyslové pekárny v Příbrami a v roce 2011 společnost přikoupila i pekárnu v Berouně.

Několik údajů k výrobě a rozvozech

Dnes už zákazníkovi můžeme nabídnout přes 300 druhů výrobků . Měsíční výroba všech provozoven a středisek představuje kolem 25 miliónů kusů výrobků. Na takovou výrobu měsíčně spotřebujeme 1540 tun pšeničných mouk a 460 tun žitné mouky. Společnost zásobuje především v regionech Středočeský kraj – Hořovicko, Berounsko, Kladensko, Příbramsko a Sedlčansko, Plzeň, Praha. Více jak 90 vozidel denně rozváží naše výrobky až na 1500  odběrných míst. Zároveň zásobujeme i centrální sklady po celé České a Slovenské republice.

Závěrečné slovo

Veškeré provozy prošly celkovou modernizací, včetně instalací nových technologií, které zabezpečují průmyslovou a hlavně ruční výrobu produktů v plném rozsahu pekařského a cukrářského oboru.

Politika společnosti je založena na vysoké kvalitě jejích výrobků a v rámci firemní filozofie je kladen důraz na vytváření dobrého jména firmy u našich obchodních partnerů a konečného spotřebitele. Nešetřit na surovinách, to je jedno z našich tajemství úspěchu.

Všechny naše provozovny odpovídají nejvyšším standardům jakosti, o čemž svědčí každoroční úspěšně obhájení certifikátů kvality a systému řízení bezpečnosti potravin IFS a FSSC 22000.

S našimi výrobky Vám přeje dobrou chuť celý kolektiv společnosti PAC Hořovice s.r.o.

Informace pro spotřebitele

V souladu  se zákonem č. 634/1992 Sb. v důsledku novelizace zákonem č. 378/2015 Sb. informuje společnost PAC Hořovice s.r.o. spotřebitele  (pro účely tohoto zákona se dle § 2 odst. 1 písm. a) rozumí spotřebitelem fyzická osoba, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání) o následující možnosti:

Spotřebitel má podle výše uvedeného zákona s účinností od 1.2.2016 právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb (dále jen „spotřebitelský spor“) prostřednictvím České obchodní inspekce. Bližší informace, kontakt a pravidla pro postup naleznete na webových stránkách www.coi.cz v sekci Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR).

Kontaktní údaje: 

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

E: adr@coi.cz
W: adr.coi.cz